🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

1 / 5
Joy of Life 3108v3
Keyboard
| Switch | Akko V3 Cream Yellow Pro |
| Interface |
USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | White backlit |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Keyboard
| Switch | Akko V3 Cream Yellow Pro |
| Interface |
USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | White backlit |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
$39.84
Original: $113.82
-65%Joy of Life 3108v3—
$113.82
$39.84Description
Keyboard
| Switch | Akko V3 Cream Yellow Pro |
| Interface |
USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | White backlit |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
























