🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

1 / 9
+4
Joy of Life 5108 SE
Keyboard
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface |
5108B:Wireless/Bluetooth/USB Type C 5108S:USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
General
| Model | 5108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Keyboard
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface |
5108B:Wireless/Bluetooth/USB Type C 5108S:USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
General
| Model | 5108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Select Connect
Select Switch
From $43.49
Original: $124.27
-65%Joy of Life 5108 SE—
$124.27
$43.49Description
Keyboard
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface |
5108B:Wireless/Bluetooth/USB Type C 5108S:USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
General
| Model | 5108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |



















