🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

1 / 8
+3
Saint Seiya 3108v2

| Switch | Akko CS Ocean Blue/Akko CS Rose Red/Akko CS Matcha Green |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | JDA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |



| Switch | Akko CS Ocean Blue/Akko CS Rose Red/Akko CS Matcha Green |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | JDA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |


Select Switch
From $43.49
Original: $124.27
-65%Saint Seiya 3108v2—
$124.27
$43.49Description

| Switch | Akko CS Ocean Blue/Akko CS Rose Red/Akko CS Matcha Green |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | JDA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |


























